Kontaktujte nás nákup po telefonu
+420 236 161 826
Napište nám email:
sklad@acron.cz
Hlavní stránka O společnosti
O společnosti

acronSpolečnost Acron Czech s.r.o. vznikla v roce 1993 se záměrem provozování obchodní činnosti. Již brzy se stala významným zástupcem mnoha zahraničních výrobců outdoorového vybavení, zejména švýcarské společnosti Wenger vyrábějící celosvětově známé nože, a dále značek Pacsafe, TravelSafe, Coghlan´s, OASE Outdoor, Joker či Optimus, jejichž zboží, stejně jako své vlastní výrobky se značkou Acron outdoor equipment, dováží a velkoobchodně distribuuje do obchodů a obchodních center na území celé ČR a na Slovensku. V souvislosti se vstupem České Republiky do EU pak oblast svého působení rozšířila i o země Evropského společenství. Významnou složku ziskové činnosti společnosti Acron Czech s.r.o. tak tvoří velkoobchodní činnost, kterou provozuje ve skladových prostorách areálu Billa na Červeném vrchu na Praha 6. V roce 2008 otevřela společnost Acron Czech, s.r.o. ve spolupráci s jedním z největších ditributorů sportovních oděvů, obuvi a doplňků HUDYsport a.s. novou prodejnu na letišti Praha - Ruzyně v odletové hale terminálu 2.Zázemí velkoskladu na Evropské umožňuje také předvedení prodávaného zboží, které je vystaveno v showroomu ve vstupním prostoru. Zde je možné seznámit se s kompletní kolekcí prodávaného sortimentu, který je neustále rozšiřován a obměňován. Přehled dodavatelů a zastoupení je uveden níže.

acron-velkosklad1acron-velkosklad2

Doufáme, že nás brzy navštívíte a stanete se našimi stálými a spokojenými zákazníky. Rádi Vás uvidíme v přízemí obchodního domu Billa,  Evropská 695/7, Praha 6 (vchod z ulice Africké) každý všední den od 8:00 do 15:30 hod.
tel: +420 236 161 822, 826, 836

Spojení:

  • stanice metra A - Dejvická, tramvajové linky 2, 20, 26 a 51, zastávka Sídliště Červený vrch
  • stanoviště autobusů Dejvická, autobusové linky 119, 219, zastávka Sídliště Červený vrch
  • příjezd ulicí Evropská, na křižovatce s Horoměřickou odbočit do ulice Liberijská. První ulice doprava je Africká, kterou se přijede k zadnímu traktu areálu Billa. Parkovat je možné přímo u velkoskladu.
  • příjezd ulicí Evropská přímo na parkoviště obchodního areálu Billa
nieto-logo
optimus
penguin-logo
kasperrichter-logo1
robens-logo1
easycamp
wenger-logo2
joker-logo
coghlans-logo
pacsafe-logo
travelsafe-logo1
outwell-logo
everlite-logo

solarfocus-logo
 

Popup alert